#1 2008-12-07 19:28:34

pokemonsolid

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 1
Punktów :   

Jak grać w FEAR MP by nie zostać nazwanym nubem, kamperem, itp.?

Pytanie, które jest w temacie wątku zadję poważnie i chciałbym uzyskać odpowiedź na nie.
    Ostatnio grałem na naszym serwerze i (07.12.2008) Prymas stwierdził że jestem kamperem. Niepodobało mu się to że, gdy strzelałem do niego znjadowałem się częściowo za osłoną (mapa Doki), lecz sam strzelał do mnie będąc "w oknie" (mapa Fabryka).
    Chciałbym aby odpoiweidź na moje pytanie niebrzmiała w ten sposób: to nie graj jak nub/kamper, a była wytłumaczeniem jak się zachowywać. Nie "co robić" lecz, "jak robić". Przykład: Jeżeli mamy do czynienia z kosmitą który nie wie jak posłodzić herbatę to nie mówimu jemu "żeby posłodzić herbatę, musisz ją posłodzić" lecz tłumaczymy "Potrzebujesz, szklanki, szuszu, herabaty, wrzątku, cukru i łyżeczki. Do szklanki wsypujesz susz herbaty, zalewasz wrzątkiem i odczekujesz chwilę aż herbata się zaparzy, następnie wsypujesz cukier do szklanki z herbatą przy użyciu łyżeczki, a następnie mieszasz łyżeczką zawartość w szklance" i wten sposób kosmita zdobywa wiedzę na temat "słodzenia herabty", czego by nie uzyskał przy tłumaczeniu w sposób "żeby posłodzić herbatę, musisz ją posłodzić".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kuchniappdladzieci.pun.pl www.wsap2010.pun.pl www.antalooris.pun.pl www.bezele.pun.pl www.sloneczny-stok.pun.pl